Strona główna arrow Zastrzeżenia prawne arrow Zastrzeżenia prawne
Zastrzeżenia prawne
28.05.2007.
Odpowiedzialność

Serwis WindowsMediaCenter.pl i jego Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawianych wiadomości i treści znajdujących się w niniejszym miejscu sieciowym oraz stronach z nim linkowanych.

Serwis WindowsMediaCenter.pl i jego Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania lub oparcia się na informacjach zawartych w niniejszym miejscu sieciowym. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszego miejsca sieciowego ponosi wyłącznie jego użytkownik.

Znaki towarowe i handlowe

Wszelkie nazwy firm bedące zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub handlowymi występujące w niniejszym miejscu sieciowym zostały użyte wyłącznie w celach identyfikacji.

Nazwy firm, produktów oraz usług występujące w treści i/lub informacjach niniejszego miejsca sieciowego mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.

Microsoft, Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.