Strona główna arrow Aktualności arrow Rusza rejestracja na Microsoft Technology Summit 2008
Rusza rejestracja na Microsoft Technology Summit 2008
17.06.2008.
Microsoft rozpoczął rejestrację na Microsoft Technology Summit 2008, jedną z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. MTS 2008, skierowany do specjalistów IT, programistów, pasjonatów, menedżerów IT oraz innych osób zajmujących się informatyką, odbędzie się w dniach 8-9 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tegoroczna konferencja to 10 równoległych ścieżek tematycznych oraz ponad 100 sesji i warsztatów technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, prowadzonych przez ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy. Rejestracja na konferencje jest dostępna pod adresem http://www.mts2008.pl i potrwa do 8 września 2008 r.

Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Microsoft Technology Summit, odbędzie się ponad 100 sesji i warsztatów technicznych, podzielonych na 10 równoległych ścieżek tematycznych. Zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + services, urządzenia przenośne. W konferencji weźmie udział ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy oraz ponad 30 czołowych firm z branży IT. Uczestnicy otrzymają do swojej dyspozycji laboratoria komputerowe, wyposażone w około 60 stacji roboczych, gdzie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy stworzą mobilne centrum certyfikacji Microsoft. Wszyscy zarejestrowani mają możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji i wybrania sesji tematycznych, w których chcą uczestniczyć.

"Microsoft Technology Summit jest wspaniałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy. Gwarantuje to ogromna liczba znakomitych wykładowców, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w wielu cenionych firmach. W tym roku dla specjalistów IT przygotowaliśmy sesje dotyczące zagadnień infrastruktury: planowania, wdrażania, zarządzania oraz zabezpieczania. Programiści będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie tworzenia oprogramowania. Część skierowana do menedżerów IT przybliży uczestnikom takie zagadnienia jak: optymalizacja pracy, infrastruktura, redukcja kosztów zarządzania infrastrukturą. Wierzę, że każdy uczestnik konferencji znajdzie w agendzie spotkania interesujące dla siebie pozycje" – powiedział Ronald Binkofski, dyrektor działu Developer & Tools w polskim oddziale firmy Microsoft.

W pierwszej edycji konferencji, w 2005 roku, w ramach Microsoft Technology Summit zorganizowano 62 sesje techniczne, w których wzięło udział ponad 2 200 osób. Kolejne 3000 osób wzięło udział w konferencji za pośrednictwem Internetu. W kolejnym roku w samej konferencji udział wzięło 22 500 uczestników, z czego 20 000 korzystało z transmisji na żywo w Internecie. Uczestnicy mogli wybierać spośród 114 sesji technologicznych oraz 9 biznesowych.

Rejestracja oraz więcej informacji na temat konferencji Microsoft Technology Summit 2008 znajduje się na stronie http://www.mts2008.pl

Źródło: Microsoft.com - informacja prasowa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »